Nová éra Nový design

Vizuální identita je jedním z nejdůležitějších prvků prezentace společnosti AMPO. Je rozhodujícím nástrojem komunikace, který pomáhá zákazníkům, dodavatelům a obecně publiku okamžitě rozpoznat, kdo jsme. Vyjadřuje základní hodnoty společnosti, vyvolává povědomí o značce a její existenci na trhu. Dáme věci do pohybu

Detail
dělá celek

Přímou cestou z bodu A do bodu B. To je náš obor a to je naše cesta. Grafický design prezentace AMPO vychází z důkladné studie základních stavebních prvků oboru, ve kterém působíme. Historie pohybu je dlouhá a pestrá, tak jako lidstvo samo. Je pro nás radostí si všechny tyto znalosti osvojit a využít pro naši novou firemní prezentaci.

Klíčová myšlenka

Základem je pohyb. Chceme dostat a jednoduše přenést to co děláme do vizuální podoby, která nás bude reprezentovat ... symbolika a detail, žádné vycpávky.

Jak jsme na to šly?

Základní studie

Výběr stránek ze studie, která předcházela návrhu vizuálního stylu značky AMPO.

Rešerše pohybu

Symbolika pohonu

Konstrukce symbolu

Nový design

Za zmíňku stojí minimalistický grafický design opírající se o brilantní font písma od významného švýcarského typografa Adriana Frutigera. Vizuální styl je snadno aplikovatelný a tím i dobře udržitelný.
Výběr stránek z vizuálního manuálu.

Logo

Grafický doplněk

Barvy

Symbol

Písmo

Konstrukce